Apartmán 7 - Baráček

Zpět na výběr galerie

"Baráček", náš 7.apartmán, se nachází 300m od penzionu Solaris (na adrese Janov nad Nisou 1059). Jde o nově zrekonstruovaný původní jizerský domeček určený pro max. 6 osob. Baráček obklopuje velký pozemek, les a louka, je tu klid a soukromí.

V přízemí je kuchyně, obývací pokoj s krbem a vstupem na terasu, koupelna, předsíň s úložnými prostory. V patře jsou 2 ložnice - 4lůžková (2 lůžka a palanda) a 2lůžková (manželská postel).  K dispozici je připojení k internetu (wifi), terasa se zahradním nábytkem, ohniště, prostory pro úschovu kol a lyží, pračka, parkování na příjezdové cestě pro 2 auta, zahrada.

Vybavení kuchyně: varná deska, elektrická trouba, digestoř, lednice, mikrovlnka, kávovar, rychlovarná konvice, hrnce, pánve, nádobí a příbory.


Penzion Solaris Penzion Solaris Penzion Solaris Penzion Solaris Penzion Solaris Penzion Solaris Penzion Solaris Penzion Solaris Penzion Solaris Penzion Solaris Penzion Solaris Penzion Solaris Penzion Solaris Penzion Solaris Penzion Solaris Penzion Solaris Penzion Solaris Penzion Solaris Penzion Solaris

Penzion Solaris
Janov nad Nisou 1170, 468 11
Jizerské hory
tel. +420 725 114 378
[email protected]

Rezervace
Penzion Solaris Penzion Solaris Penzion Solaris MapDlouhodobá předpověď počasí